Zabiegi: Kwas Hialuronowy Szczecin

Kwas hialuronowy nie bez przyczyny stał się jednym z najpowszechniej wykorzystywanych produktów w medycynie estetycznej. Jego działanie opiera się nie tylko na poprawie kondycji skóry, ale również na możliwości kształtowania jej struktury w naturalny sposób.

Kwas hialuronowy jest polisacharydem, który pełni w skórze głównie funkcje nawilżające, zapobiegając utracie wody, a zatem spowalniając procesy starzenia silnie powiązane z odpowiednim nawodnieniem tej tkanki.

Zalety kwasu hialuronowego to nie tylko jego wszechstronne zastosowanie, ale również trwałość utrzymująca się nawet do 12 miesięcy oraz możliwość dostosowywania efektów zabiegu do preferencji pacjenta za pomocą ilości i sposobu podania produktu, co skutkuje naturalnym wyglądem twarzy.

Zabiegi na twarz przynoszą efekt wygładzenia i pozwalają kształtować rysy twarzy, np. kształt żuchwy czy nosa, a modelowanie ust pozwala zlikwidować asymetrię warg czy subtelnie zwiększyć ich objętość.

Kwas hialuronowy w formie nieusieciowanej może być również podany metodą mezoterapii igłowej, aby zwiększyć nawilżenie skóry i ją wygładzić, co jest pozytywnym „skutkiem ubocznym” również zabiegów wypełniających.


* wypełnianie bruzd i zmarszczek
* powiększanie i modelowania ust
* wolumetria (modelowanie kształtu) twarzy
* korekta nosa
* nawilżanie i regeneracja

* zmarszczki na twarzy,

* bruzda nosowo-wargowa,

* kurze łapki (zmarszczki wokół oczu),

* asymetria ust,

* wąskie usta,

* opadające kąciki ust,

* zmarszczki na szyi,

* mało wyraźne rysy twarzy,

* skóra sucha, odwodniona,

* niezadowalający kształt nosa.

* ciąża i okres karmienia piersią,

* przeziębienie i gorączka,

* świeża opalenizna,

* aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe (np. opryszczka),

* przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,

* przyjmowanie antybiotyków lub sterydów,

* skłonność do powstawania keloidów/bliznowców,

* nieuregulowane choroby ogólnoustrojowe (np. cukrzyca typu I),

* choroby autoimmunologiczne,

* epilepsja,

* choroby nowotworowe (do 5 lat od wyleczenia).

ZADZWOŃ

Zadzwoń i umów się na zabieg Kwas Hialuronowy Szczecin lub wypełnij formularz. Oddzwonimy.

Kwas Hialuronowy Szczecin

Zabiegi wykonywane przy pomocy kwasu hialuronowego to najchętniej wybierane zabiegi medycyny estetycznej. W kilka chwil pomagają poprawić wygląd, a ich efekt można odwrócić. Dzięki temu, jeśli po kilku miesiącach powiększone usta znudzą się, wystarczy zabiegu nie powtarzać, by powrócić do oryginalnego wyglądu.

young woman gets botox injection in her lips

Kwas Hialuronowy Szczecin

Kilka słów o właściwościach

Kwas hialuronowy Szczecin to polisacharyd odpowiadający za nawilżenie skóry. Pomaga w zapobieganiu utraty wody z organizmu, a co za tym idzie spowalnia procesy starzenia się skóry.

Dzięki swoim właściwościom pozwala na przeprowadzenie zabiegów mających na celu modelowanie ust Szczecin lub powiększenie ust na płasko Szczecin. W tym przypadku warto skorzystać z usług sprawdzonego gabinetu dysponującego bogatą ofertą zabiegów medycyny estetycznej. Zatrudnieni lekarze wykorzystują preparaty najwyżej jakości i uwzględniają wszelkie przeciwwskazania do zabiegu.

Dzięki temu powiększenie ust kwasem hialuronowym Szczecin daje najlepsze efekty przy minimalizowaniu skutków ubocznych.

Zespół

lek. dent. Patryk Pabjan

lekarz medycyny estetycznej, lekarz dentysta
właściciel

lek. dent. sylwia wenc

lekarz medycyny estetycznej, lekarz dentysta
trener

lek. julia shershnova

lekarz medycyny estetycznej, lekarz med. rodzinnej 
trener

Modelowanie Ust Szczecin

Skuteczność i natychmiastowy efekt

Kwas hialuronowy pomaga przede wszystkim w zabiegach takich jak modelowanie i powiększanie  ust Szczecin. W ten sposób można zmienić ich kształt, nadać im odpowiednią wielkość i sprężystość. W zależności od ilości wprowadzonego kwasu hialuronowego efekt może być mniej lub bardziej naturalny. Nasi Lekarze są w stanie dobrać odpowiednią ilość kwasu, by zachować naturalne proporcje twarzy. Pod kontrolą specjalisty ogranicza się ryzyko wystąpienia powikłań i niekorzystnych reakcji. Komfort i bezpieczeństwo pacjenta lub pacjentki są zawsze priorytetem. Wybierając miejsce, w którym przeprowadzone będą zabiegi kwasem hialuronowym Szczecin warto wybrać gabinet, który stawia na doświadczenie i wysokie kwalifikacje.

Kwas hialuronowy Szczecin to odpowiedź na potrzeby tych osób, które chciałyby zmienić coś w swoim wyglądzie, ale obawiają się inwazyjnych zabiegów. Zabiegi kwasem hialuronowym Szczecin dają natychmiastowe rezultaty, poprawiające wygląd i samopoczucie.

Zarezerwuj wizytę

Prześlij zgłoszenie chęci umówienia wizyty w naszym gabinecie. Skontaktujemy się w celu potwierdzenia wybranego terminu.