Zabiegi: Toksyna Botulinowa Szczecin

Powodem pojawiających się zmarszczek jest nie tylko upływający czas, ale również nieodłączny element naszej ekspresji — mimika twarzy. Botox radzi sobie ze zmarszczkami już u źródła ich powstawania, czyli w mięśniach mimicznych twarzy.

Kurczenie się mięśnia, które objawia na twarzy jako uśmiech czy grymas, związane jest z przewodzeniem impulsów nerwowych. Toksyna botulinowa blokuje impulsy nerwowe w mięśniach, do których jest podana, dzięki czemu mięsień rozluźnia się wraz ze znajdującą się nad nim skórą. Efektem tego procesu jest wygładzenie zmarszczek i napięcie skóry.

Botoks, choć jego nazwa budzi wiele kontrowersji, jest zabiegiem w pełni bezpiecznym przy stosowaniu się do zaleceń pozabiegowych. Metoda ta należy do jednych z najskuteczniejszych w redukcji zmarszczek, a jej efekt jest bardzo naturalny, dostosowany do potrzeb pacjenta. Jednocześnie jego dużą zaletą jest krótki czas trwania procedury — zabieg botox’u trwa kilkanaście minut i nie wymaga znieczulenia.

 

Zmniejszenie widoczności oraz działanie profilaktyczne w zakresie:

* zmarszczek poziomych czoła,

* zmarszczek pomiędzy brwiami (lwia zmarszczka),

* kurzych łapek (zmarszczki wokół oczu).

* zmarszczki poziome czoła,

* lwia zmarszczka (między brwiami),

* kurze łapki (zmarszczki wokół oczu).

* ciąża i okres karmienia piersią,

* przeziębienie i gorączka,

* aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze, wirusowe (np. opryszczka),

* zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastenia gravis, zespół miasteniczny Lamberta-Eatona),

* przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna),

* choroby autoimmunologiczne,

* epilepsja,

* choroby nowotworowe (do 5 lat od wyleczenia),

* przyjmowanie niektórych grup leków (np. aminoglikozydy, cyklosporyna).

ZADZWOŃ

Zadzwoń i umów się na zabieg Toksyna Botulinowa Szczecin lub wypełnij formularz. Oddzwonimy.

Toksyna Botulinowa Szczecin

Zmarszczki to utrapienie każdego, bez względu na styl życia czy posiadane geny. Mogą być mniej lub bardziej widoczne, ale nie muszą być powodem do zmartwień lub braku akceptacji swojego wyglądu. Z pomocą przychodzą zabiegi jak usuwanie zmarszczek przy pomocy toksyny botulinowej.

depositphotos_36554649-stock-photo-beautiful-girl-with-clean-fresh

Botoks Szczecin, w czym pomaga zabieg?

Zabieg typu usuwanie zmarszczek – toksyna botulinowa Szczecin przeznaczony jest dla każdej osoby, u której zmarszczki są widoczne i która nie czuje się z ich widokiem komfortowo. Zabiegi botoks Szczecin pomagają w redukcji, ale i w profilaktyce, jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek na szyi, usuwanie zmarszczek pod oczami, a także usuwanie zmarszczek na czole oraz usuwanie zmarszczek pomiędzy brwiami, czyli tzw. lwie zmarszczki oraz kurze łapki wokół oczu. Niezależnie od tego, czy zmarszczki dopiero się pojawiają, czy są już głębsze i bardziej zarysowane, zabieg botoks Szczecin sprawi, że szybko będzie można o nich zapomnieć. Odpowiednio dobrane proporcje toksyny botulinowej sprawią, że skóra odzyska jędrność, elastyczność i gładki wygląd.

Wybierając zabieg toksyna botulinowa Szczecin zyskuje się piękną i wygładzoną cerę niemal natychmiast. Botoks doskonale sprawdzi się nie tylko na czole czy pod oczami, ale również świetnie poradzi sobie ze zmarszczkami na szyi. Jeszcze nigdy skuteczne usuwanie zmarszczek Szczecin nie było tak proste i skuteczne.

Zespół

lek. dent. Patryk Pabjan

lekarz medycyny estetycznej, lekarz dentysta
właściciel

lek. dent. sylwia wenc

lekarz medycyny estetycznej, lekarz dentysta
trener

lek. julia shershnova

lekarz medycyny estetycznej, lekarz med. rodzinnej 
trener

Toksyna botulinowa Szczecin, jak działa?

Zmarszczki to najbardziej namacalny dowód upływającego czasu. To również dowód na to, że w ciągu swojego życia doświadczamy różnych emocji. Zmarszczki są ich trwałym zapisem. Na szczęście dzięki nowoczesnej medycynie i przy pomocy wykwalifikowanych lekarzy można zniwelować znak czasu metodą taką jak zabieg botoks Szczecin. 

Zadaniem toksyny botulinowej jest blokowanie impulsu nerwowego w mięśniach. Dzięki temu rozluźniają się nie tylko same mięśnie, ale również skóra. Efektem tego jest nie tylko wygładzenie zmarszczek, ale również zwiększenie napięcia skóry. Toksyna botulinowa Szczecin jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Sam zabieg trwa kilkanaście minut i nie wymaga znieczulenia. Usuwanie zmarszczek Szczecin wykonywane jest przez lekarza i daje efekt naturalny, dopasowany do potrzeb oraz oczekiwań pacjenta. 

Zarezerwuj wizytę usuwanie zmarszczek, botoks, toksyna botulinowa Szczecin.

Zarezerwuj wizytę

Prześlij zgłoszenie chęci umówienia wizyty w naszym gabinecie. Skontaktujemy się w celu potwierdzenia wybranego terminu.